Uitslagen 2017

2,5 ton standaard Naam Plaats Trekker Trek 1  Trek 2 Totaal Uitslag
A3 Hans Rops Evertsoord Ford 4600 100 98,64 198,6 1
A9 jan luttikhuisen melderslo renault 89 90,15 100 190,2 2
A1 Mark Selten Wilbertoord Steyr 768 78,45 79,263 157,7 3
A2 Koen de groot Liessel Fiat 640 75,35 73,24 148,6 4
A11 Daniëlle van den heuvel Ommel Fiat 500 58,98 72,54 131,5 5
A6 jeffrey verbruggen deurne Fendt farmmer 102 s 53,53 76,57 130,1 6
A7 Theo Lammers Deurne fiat 640 57,44 58,67 116,1 7
A10 Ralph beekmans Venhorst Fendt 102s 52,72 52,28 105,0 8
A4 Rens van mierlo Beek en donk International 453 54,05 44,25 98,3 9
A5 Hay de kleijne America Case international 485 xl 0 0 0,0 10
A8 Jorn verhagen Boekel International 633 633 0 0 0,0 10
               
3,5 ton standaard Naam Plaats Trekker Trek 1 Trek 2 Totaal Uitslag
B3 Dirk van Helmond Evertsoord Massey ferguson 3065 100 100 200,0 1
B9 Thijs van Meijl weert Ford 5000 89,97 100 190,0 2
B2 Sjoerd van Summeren Mill Deutz D8005 85,97 87,32 173,3 3
B11 Sjef Slots Kessel Mf 168 72,36 72,93 145,3 4
B10 Tim Steijvers Panningen International 844 71,55 68,05 139,6 5
B7 Hendrik burgers Broekhuizenvorst Fendt 106ls 49,07 81,48 130,6 6
B8 Youri Boekel Renault 681 s 57,27 58,26 115,5 7
B1 Disian Uijen Niftrik case inter 824 41,25 35,46 76,7 8
B4 jeffrey verbruggen deurne internatiol 834 0 0 0,0 9
B5 Wim in `t Hulst Ysselsteyn Deutz 7807 0 0 0,0 9
B6 Twan in `t Hulst Ysselsteyn Belarus 640 0 0 0,0 9
               
4,5 ton standaard Naam Plaats Trekker Trek 1 Trek 2 Totaal Uitslag
C9 Christ-Jan van Haperen Nederweert Valmet 755 GLOX 92,66 84,33 177,0 1
C12 Wiek de kleijne America Case international 844 xl 100 70,82 170,8 2
C6 Teun Claassen someren John deere 3030 96,3 71,93 168,2 3
C14 Gijs van de Weijer Deurne Ford 6810 98,07 56,35 154,4 4
C13 Dennis van der Zanden Deurne International 1246 93,58 60,2 153,8 5
C1 Stef Kraaijvanger De Rips International 844-s 84,81 59,28 144,1 6
C7 Michael ghielen Meijel Ford 7700 74,32 64,44 138,8 7
C3 Tom Geraets Neer Fiat 880 DT 78,3 60,02 138,3 8
C15 rick slits bakel fendt lsa 308 76,07 57,47 133,5 9
C16 Henry van Neerven Ysselsteyn Ford County 1124 76,02 55,51 131,5 10
C4 jos jansen milheeze belarus BX 100 52,67 64,04 116,7 11
B5 Wim in 't Hulst Ysselsteyn Deutz 7807 68,86 46,99 115,9 12
C5 Jeroen vd Hoff De Rips Ford 6700 0 0 0,0 13
C2 Mark Selten Wilbertoord Steyr 1090 0 0 0,0 13
C8 Gion respen Someren eind Fendt 306ls 0 0 0,0 13
C10 Koen de groot Liessel John deere 6210 0 0 0,0 13
C11 Florian van hoof Mariahout fiat 100-90 0 0 0,0 13
               
5,5 ton standaard Naam Plaats Trekker Trek 1 Trek 2 Totaal Uitslag
D3 Wessel Lammers Deurne Case IH 5150 pro 100 83,97 184,0 1
D12 Hay de Kleijne America International 1246 100 83,21 183,2 2
D15 Franka van Schaijk Vinkel Case IH 956 100 76,77 176,8 3
D1 Jim Geenen Grathem massey ferguson 5613 89,18 85,58 174,8 4
D2 Bram van lier Grathem massey ferguson 6460 88,66 82,7 171,4 5
D11 Rens van mierlo Beek en donk Case ih 1056xl 93,22 73,25 166,5 6
D8 frank seijkens liessel case maxxum 5150 87,83 73,41 161,2 7
D5 luuk verlinden helden valtra valmet 6650 87,19 71,01 158,2 8
D9 Geert Meulendijks Asten-Heusden Fortschritt zt300 67,96 86,16 154,1 9
D13 jeffrey verbruggen deurne Fendt 612 s 80,44 65,85 146,3 10
D7 Frans van Gog Deurne International 956XL 88,32 15,33 103,7 11
D10 Dirk van Helmond Evertsoord Massey ferguson 6290 0 0 0,0 12
D4 Michiel Beijers Deurne Inter 1455 0 0 0,0 12
D6 Davy Ebben Wilbertoord International 1246 0 0 0,0 12
D14 Nino Bruijnen Kessel Massey Ferguson 6465 0 0 0,0 12
               
6,5 ton standaard Naam Plaats Trekker Trek 1 Trek 2 Totaal Uitslag
E6 Stan Peeters Beringe international 1255XL 93,96 87,16 181,1 1
E2 Maarten Verhoeven Milheeze Fendt 515 96,14 78,63 174,8 2
E12 Dirk van den Goor Panningen Massey ferguson 2640 77,88 83,62 161,5 3
E3 Jelle Heijmans Kessel-Eik New Holland T6020 69,54 78,22 147,8 4
E11 Frans van Gog Deurne Fendt 512c 65,52 71,28 136,8 5
E14 cas van de ven sevenum john deere 6620 63,88 68,83 132,7 6
E8 Ronald Swinkels Meterik Newholland T6.175 65,09 66,82 131,9 7
E4 Bart Broeders America John Deere 6510 63,81 65,81 129,6 8
E10 Michael ghielen Meijel Ford 7840 62,67 65,13 127,8 9
E1 Luuk Verlinden Helden Valtra Valmet 6650 62,75 64,32 127,1 10
E13 Rien Rops Evertsoord MF 6613 55,41 63,58 119,0 11
E9 Mark van de Boer Asten-Heusden John Deere 3350 55,05 56,27 111,3 13
E18 Jan liessel Mf 6465 52,98 61,3 114,3 12
E5 Michiel Beijers Deurne Inter 1455     0,0 14
E7 Stefan v/d Linden Niftrik Case IH 1255XL     0,0 14
E15 Eric vd eerenbeemt Liessel John deere 4040     0,0 14
E16 Martijn Derikx Ysselsteyn Massey Ferguson 6616     0,0 14
E17 Nino Bruijnen Kessel Massey Ferguson 6465     0,0 14
               
7,5 ton standaard Naam Plaats Trekker Trek 1 Trek 2 Totaal Uitslag
F1 Willem Munsters Deurne Fendt 614 LSA/E 100 87,24 187,24 1
F7 Lian Aldenzee Deurne John Deere  4440 97,07 80,72 177,79 2
F2 Michel Verhoeven Bakel John Deere 4055 100 74,38 174,38 3
F14 Teun Claassen Someren Ford tw 20 95,72 77,7 173,42 4
F6 Frank Timmermans Neer Case cvx 1145 96,13 76,48 172,61 5
F9 Stan Peeters Beringe international 1255XL 93,69 74,01 167,70 6
F13 Gert Aldenzee Deurne Fendt 716 91,5 70,81 162,31 7
F16 Sjef slots Kessel MF 1200 81,4 70,66 152,06 8
F8 Pieterjan Aldenzee Deurne Fendt  612 92,23 55,16 147,39 9
F12 Thijs Leenders Groesbeek International 1455 0 0 0,00 10
F3 Mark van Neerven Ysselsteyn Ford 9600 0 0 0,00 10
F4 Leon Nooyen DEURNE ford tw 25 0 0 0,00 10
F5 michiel beijers Deurne case 1455 0 0 0,00 10
F10 Nicky Van Summeren Niftrik Case IH 1255XL 0 0 0,00 10
F11 Koen Jacops Haps International 1455 0 0 0,00 10
F15 Rovadi Ysselsteyn Massey Ferguson 3670 0 0 0,00 10
               
9 ton standaard Naam Plaats Trekker Trek 1 Trek 2 Totaal Uitslag
G6 Remco Verhoeven Bakel John Deere 4055 84,51   84,51 1
G7 Michiel Wilbers Deurne Fendt 818 84,06   84,06 2
G2 joopmunsters Deurne Fendt 614 LSA/E 82,75   82,75 3
G14 Pieter Keunen Helenaveen Fendt 615 LSA 79,56   79,56 4
G5 Jasper Verhoeven Milheeze Fendt 818 78,32   78,32 5
G21 Piet Nooijen Deurne Fendt 612 77,32   77,32 6
G1 Jeroen Wouters liessel Ford TW 35 76,91   76,91 7
G4 Han Verrijt Milheeze Fendt 820 75,81   75,81 8
G11 rob vd schans Deurne fendt 822 75,59   75,59 9
G17 Stan Aldenzee Deurne Fendt  916 75,57   75,57 10
G18 Dennis Krol Gemert Steyr CVT 6225 75,27   75,27 11
G15 Frenk Aldenzee Deurne Fendt 916 74,60   74,60 12
G12 Leon Nooyen Deurne case magnum 7210 74,57   74,57 13
G13 Stefan v/d Linden Niftrik Case 1255XL 74,51   74,51 14
G19 Rens Krol Gemert Steyr CVT 6240 74,32   74,32 15
G10 Rob coumans America Claas 650 71,59   71,59 16
G20 Joost Cornelissen Vredepeel Fendt  724 70,11   70,11 17
G3 Rik Kuunders deurne fendt 824 63,98   63,98 18
G8 Bart Bennenbroek Veulen John Deere  4440 0   0,00 19
G9 michiel beijers Deurne case 1455 0   0,00 19
G16 Wim Weren Milheeze Case  Magnum 7220 0   0,00 19
G22 Rovadi Ysselsteyn Massey Ferguson 3670 0   0,00 19
               
11 ton standaard Naam Plaats Trekker Trek 1 Trek 2 Totaal Uitslag
H10 Niels Lammers DEURNE fendt 936 80,93 100,00 180,93 1
H2 Michiel Wilbers Deurne Fendt 818 92,69 87,12 179,81 2
H9 Wim in `t Hulst Ysselsteyn Fendt 936 85,16 86,58 171,74 3
H3 Bart Broeders America Fendt 930 77,51 89,34 166,85 4
H5 Gert Aldenzee Deurne Fendt 828 78,58 87,74 166,32 5
H8 wouter relou Bakel Case Magnum 7220 77,81 84,05 161,86 6
H6 Mart Munsters BV Deurne John Deere 4955 77,86 79,14 157,00 7
H4 Rob coumans America Claas 830 70,47 79,66 150,13 8
H1 Jasper Verhoeven Milheeze Fendt 818 68,07 74,00 142,07 9
H7 rigter eemnes belarus 1507     0,00 10
               
11+ ton  Naam Plaats Trekker Trek 1 Trek 2 Totaal Uitslag
I3 Gebr Aldenzee Deurne Ginaf 10x8 100,00 81,11 181,11 1
I4 Ferry Maasbree Challenger Mt665B 100,00 39,25 139,25 2
I5 Ferry raijmakers Maasbree Bambi 8345RT 41,83 92,66 134,49 3
I6 Bart Bennenbroek Veulen Massey Ferguson 8690 37,62 89,05 126,67 4
I1 Willem van de laar Milheze White 4-270 35,32 83,97 119,29 5
I2 kees rigter eemnes belarus 1507 0,00 0,00 0,00 6
               
Damesklasse Naam Plaats Trekker Trek 1 Trek 2 Totaal Uitslag
J7 Romy van driel Vinkel Case 1455 90,61 100 190,6 1
J4 Rozan Peeters Ysselsteyn International 1455 92,59 95,53 188,1 2
J5 Jaimy Bakker Someren-Heide Ford tw 20 93,24 90,47 183,7 3
J1 Linda Bennenbroek Veulen John Deere 4440 87,84 93,02 180,9 4
J8 Lieke spee Veulen Case 135 36,21 75,77 112,0 5
J6 Marly Welten Someren eind Ford 7840 34,83 73,89 108,7 6
J2 Mandy Nelemans Deurne Case 1455 0 0 0,0 7
J3 Linda Hoefnagel Niftrik Case IH 1255XL 0 0 0,0 7
               
Powerstock sport 3,5 ton Naam Plaats Trekker Trek 1 Trek 2 Totaal Uitslag
3,5 PS-07 Adel Rigter Eemnes Fiat 850 100 97,41 197,4 1
3,5 PS-03 Hilde de Louw Boekel Ford Major 100 92,3 192,3 2
3,5 PS-05 Bram Dijkshoorn Berkel en Rodenrijs International 1255 100 78,34 178,3 3
3,5 PS-04 Frank Slots Kessel Massey Ferguson 1080 100 75,11 175,1 4
3,5 PS-01 Gerard Buuts Odiliapeel International 1246 100 74,41 174,4 5
4,0 PS-01 Stan Tonnaer Ysselsteyn Belarus 940 98,18 72,6 170,8 6
K1 Jos van der Zanden Deurne Belarus 940 0 0 0,0 7
K2 dorian vanstappen meijel deutz 10006 0 0 0,0 7
               
Powerstock sport 4,5 ton Naam Plaats Trekker Trek 1 Trek 2 Totaal Uitslag
M1 wiljam van moorsel someren-eind Allis Chalmers D21     0,0 1
M2 Marijn Manders Bakel Allis Chalmers 7060     0,0 1
M3 Ronny Hendrikx Someren Volvo BM 810     0,0 1
               
Hobby sport 4,5 ton Naam Plaats Trekker Trek 1 Trek 2 Totaal Uitslag
4,5 HS-06 Gert van Lokven Vinkel International 955 100 76,56 176,6 1
4,5 HS-05 Ruud Driessen Hegelsom Fendt 610 S 100 71,34 171,3 2
4,5 HS-04 Carlo van Dooren Middelbeers Valmet  705 100 67,05 167,1 3
4,5 HS-03 Sander van de Rakt Nistelrode Case 956 100 53,78 153,8 4
4,5 HS-02 Bart Verhagen Hoogeloon International 1055     0,0 5
L1 wiljam van moorsel someren-eind Allis chalmers D21     0,0 5
               
Hobby sport 5,5 ton Naam Plaats Trekker Trek 1 Trek 2 Totaal Uitslag
5,5 HS-01 Mario van Hal Zeeland Volvo BM 810 100 106,96 206,96 1
5,5 HS-09 Harm van den Broek Zeeland International 1066 100 103,86 203,86 2
5,5 HS-10 Frank Deugd Etten-Leur John Deere  4455 100 100,76 200,76 3
5,5 HS-06 Luuk Mennen Griendtsveen Ford 9700 100 98,87 198,87 4
5,5 HS-04 Martijn Geurtsen Heeswijk-Dinther International 1466 94,11 76,01 170,12 5
5,5 HS-11 Harm Tonnaer Ysselsteyn Volvo BM 800 0 0 0,00 6
5,5 HS-03 Rik Caris Haelen International 1466     0,0 6
5,5 HS-07 Gerrit Borssen Eemnes John Deere 4440     0,0 6
Demo Ronny Hendrikx Someren Volvo BM 810 90,79 94,31 185,10